Wendy Zut
Zaterdag 14 augustus vierde het Loveland festival zijn 5 jarig jubileum bij de Sloterplas in Amsterdam. Zon en 20.000 blije mensen maakten het een fantastisch (uitverkocht) feest.
De organisatie van het festival, met als thema Roller Skating, had goed uitgepakt: top dj's verdeelt over 9 verschillende podia, 2 food area's, een health & art island, een rollerdisco, een reuzenrad, roeibootjes, te veel om op te noemen.
Vanaf 10 uur 's morgens klonken de eerste tunes uit de boxen. Zonnebril op, handen in de lucht en dansen maar. Via verschillende paden in de bos- en waterrijke omgeving van het Sloterpark kon je de diverse podia bereiken, waar dj's als Sander Kleinenberg, Sacha, Eric Morillo, Fedde le Grand, Stacey Pullen de sterren van de hemel draaiden.
Voor feestgangers die even uitgedanst waren was er ook genoeg te doen. Chillen in het reuzenrad, een ijsje bij Ben & Jerry's, varen in een rubberbootje, relaxen met een glas champagne of bite in een van de food area's. 's Avonds om 23.00 uur werd de dag afgesloten door Fedde le Grand en Secret Cinema met een begeleidend vuurwerk.
Loveland 2010 was weer 1 groot feest, tot volgend jaar!


|